ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

КОНТАКТИ

ПрІоритет Маркет
КиЇв, вул.КуренІвська, 18
тел.: +38 (044) 209-54-12, +38 (067) 551-53-31

Главная » ТЕНТИ » Тенти (plandeka) 55 г/кв.м.

Тенти (plandeka) 55 г/кв.м.

ЕКСЛЮЗИВНА АКЦіЙНА ПРОПОЗИЦІЯ "ОСІНЬ"!

        40% ЗНИЖКА НА САМІ ПОПУЛЯРНІ ТЕНТИ

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДО 01.12.2021

 У нашому інтернет-магазині Вм можете купити тент, потрібний Вам. Для вибору необходного товару створена детальна каталогизація тентів в залежності від його призначення.

Приємних та корисних Вам покупок!

Тенти з тарпаулину(plandeka) -це покриття, яке зявилося недавно, але дуже швидко стало незамінним в багатьох галузях народного господарства, побуті. Унікальними якостями воно перевершило і ПВХ і брезент, і поліетилен. Тарпаулін - це кращий матеріал для тимчасових укриттів.

Розміри, форма - тенти пропонуються у вигляді готових виробів досить широкого типоразмерного ряду від 2 х 3 до 8 х 12. Зовнішній вигляд тентів - прямокутні полотнища c обробленими армованими краями, оснащеними металевими кільцями (люверсами) для кріплення з інтервалом 1 метр. Тентові полотнища по краях підвернути, прошиті, армовані міцним полімерним шнуром, що забезпечать надійність конструкції здатної протистояти сильним поривам вітру. Наявність кріпильної кромки, обладнаної люверсами, дозволяє в лічені хвилини закріпити тент на обєкті, використовуючи спеціальне кріплення або підручні засоби (шнур, мотузку, шпагат).

Застосування - укривочні тенти можна встановлювати на каркаси, а також використовувати для вільного укриття обєктів. Швидко і легко можна спорудити зручний і красивий навіс для автомобіля, укриття від сонця і дощу в поході і на пікніку, або використовувати як підстилку. Тенти прекрасно підходять для укриття вантажів, що транспортуються в самоскидах, на залізничних платформах і під час морських перевезень.

Тенти широко використовуються в будівництві для укриття будматеріалів від дощу і снігу. За допомогою їх споруджують тимчасові навіси над місцями проведення робіт, будують намети і укриття від негоди для людей, накривають бетон для подальшого прогріву, закривають віконні прорізи, фасади ремонтуються будівель, будівельні ліси, недобудовану покрівлю тощо. 

Укривочні тенти чудово підходять для укриття сільськогосподарської продукції: зерна, сіна, картоплі та ін. Зручне використання відслужило тенту як контейнер для сміття: на розстелений на землі тент складається будівельне сміття, шнур, пропущений через люверси, затягується і акуратний баул готовий до утилізації.


Не знайшли потрібного розміру тента? Не біда!

У такому випадку наш інтернет-магазин "Пріоритет Маркет" пропонуємо Вам відмінне рішення - тентове полотно, яке представляє собою матеріал з тарпауліну для крою тенту потрібного Вам розміру.
Тентова тканина представлена ​​в рулонах двох видів:
50м (довжина) х 1,5 м (висота) і 50м (довжина) х2,0м висота. Щільність тарпаулінового полотна 60г / м.кв.

Тарпаулін - це щільна, міцна і при цьому легка поліетиленова тканина, непромокаючий, водонепроникний, легка, високоміцна, ламінована з двох сторін плівкою стійкою до ультрафіолетового впливу. Щільність тарпаулінового полотна 60г / м.кв.
Тарпаулін - це щільна, міцна і при цьому легка поліетиленова тканина, водонепроникна, легка, високоміцна, ламінована з двох сторін плівкою стійкою до ультрафіолетового впливу.
  


Грн
Грн
Щильність:
Довжина:
Ширина:
Старая цена 335 Грн

Цена 200 Грн

На складі
Новинка
АкцІя


Старая цена 417 Грн

Цена 225 Грн

На складі
Новинка
АкцІя


Старая цена 400 Грн

Цена 240 Грн

На складі
Новинка
АкцІя


Старая цена 500 Грн

Цена 300 Грн

На складі
Новинка
АкцІя


Старая цена 100 Грн

Цена 360 Грн

На складі
Новинка


Старая цена 690 Грн

Цена 414 Грн

На складі


Старая цена 750 Грн

Цена 450 Грн

На складі


Старая цена 770 Грн

Цена 462 Грн

На складі


Старая цена 1 200 Грн

Цена 720 Грн

На складі
Новинка


Старая цена 1 500 Грн

Цена 900 Грн

На складі
АкцІя
Топ-продукт


Старая цена 1 875 Грн

Цена 1 125 Грн

На складі
Новинка
АкцІя
Топ-продукт

Техничні дані:

Показник

Дані

Колір

Синій

Плотність

55 gr/m2 +/- 5

Повздовжна стійкість до розтягування

46 кг

Поперечна стійкість до розтягування

40 кг

Міцність на розрив повздовжня

8 кг

Міцність на розрив поперечна

6кг

Термостійкість

 30 С до + 80 С

Точка спалаху

+ 200 С

Стійксть до ульрафіолету

1 рік

ЗАСТОСУВАННЯ ВІРОБІВ

Тенты (plandeka) 55 г/кв.м., товары по акции, тенты по акции, дешевые тенты, купить тенты, тенты купить, тенты оптом, пландека, брезент, тент, купить тент, тент на лодку, тент туристический, тент садовый, тент для автомобиля, тент от солнца, тент для бассейна, тент для дачи, тент на прицеп, тент туристический купить, тент тарпаулин, тенты навесы, тент для отдыха, купить тент на лодку ,тентовое полотно

NDIxM