ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

arr3ОТЗЫВЫ КЛИЕНТОВ Олег 24.01.2020 Отлично, спасибо всё хорошо. получил как и обговаривали. Как быстро с...

ТОВАРИ ПО АКЦІЇ

КОНТАКТИ

ПрІоритет Маркет
КиЇв, вул.КуренІвська, 18
тел.: +38 (044) 209-54-12, +38 (067) 551-53-31

Популярні товари


Главная » ТЕНТИ

slide
 

Тенти

ЕКСЛЮЗИВНА АКЦіЙНА ПРОПОЗИЦІЯ "ЗИМА"!

        40% ЗНИЖКА НА САМІ ПОПУЛЯРНІ ТЕНТИ

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДО 01.03.2021

У нашому інтернет-магазині Вм можете купити тент, потрібний Вам. Для выбору необходного товару створена детальна каталогизація тентів в залежності від його призначення.

Приємних та корисних Вам покупок!


Тенти із тарпауліна - це покриття, яке зявилося недавно, але дуже швидко стало незамінним в багатьох галузях народного господарства, побуті. Унікальними якостями воно перевершило і ПВХ і брезент, і поліетилен. Тарпаулін - це кращий матеріал для тимчасових укриттів. 

Сировина і технологія. Сировиною для виробництва тарпауліну є поліетилен. Його витягнуті стрічки щільно переплітають, а потім з обох сторін ламінують розплавленим поліетиленом. Краї виробу запаюють. Ця технологія з'явилася на Сході. Сучасний покривний матеріал виробляють в Кореї, В'єтнамі та Китаї.

Переваги тарпауліну:

  • Висока міцність на розрив при малій вазі.
  • Високий показник нерозтяжності.
  • Гідроізолюючі властивості. Матеріал не пропускає не тільки воду, а й інші рідини.
  • Висока еластичність.
  • Компактність складеного виробу.
  • Водонепронепроникність.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
  • Низька ціна.

Область призначення:
Укривочні тенти (пландека, plandeka) служать для установки на каркаси, для вільного укриття об'єктів, для швидкого спорудження зручного і красивого навісу для автомобіля.

Укривочні тенти - надійне укриття від сонця і дощу в поході і на пікніку. Тенти прекрасно підходять для укриття вантажів, що транспортуються в автомобілях, на залізничних платформах і під час морських перевезень.

Тенти широко використовуються в будівництві для укриття будматеріалів від дощу і снігу. За допомогою їх споруджують тимчасові навіси над місцями проведення робіт, будують намети і укриття від негоди для людей, накривають бетон для подальшого прогріву, закривають віконні прорізи, фасади будівель, що ремонтуються, будівельні ліси, недобудовану покрівлю тощо.

Укривочний тенти чудово підходять для укриття сільськогосподарської продукції: зерна, сіна, картоплі та ін.

товары по акции, тенты по акции, дешевые тенты, купить тенты, тенты купить, тенты оптом, пландека, брезент, тент, купить тент, тент на лодку, тент туристический, тент садовый, тент для автомобиля, тент от солнца, тент для бассейна, тент для дачи, тент на прицеп, тент туристический купить, тент тарпаулин, тенты навесы, тент для отдыха, купить тент на лодку

 тент  цена
 купить  тент
 купить  навес  от  солнца
 тент для  авто
 купить  тент  от  дождя  и  солнца
 тент
 навес для  авто
 тенты  от  солнца  и  дождя
 тент  купить
цена
 купить  тент
 купить  навес  от  солнца
 тент для  авто
 купить  тент  от  дождя  и  солнца
 тент
 навес для  авто
 тенты  от  солнца  и  дождя
 тент  купить

Тенты из тарпаулина Купить тенты Тенты купить Укрывочные тенты (пландека, plandeka) служат для установки на каркасы, для свободного укрытия объектов, для быстрого сооружения удобного и красивого навеса для автомобиля. Укрывочные тенты - надежное укрытие от солнца и дождя в походе и на пикнике. Тенты прекрасно подходят для укрытия транспортируемых грузов в самосвалах, на железнодорожных платформах и во время морских перевозок.
Тенты широко используются в строительстве для укрытия стройматериалов от дождя и снега. С помощью
их сооружают временные навесы над местами проведения работ, строят палатки и укрытия от непогоды для людей, накрывают бетон для последующего прогрева, закрывают оконные проемы, фасады ремонтируемых зданий, строительные леса, недостроенную кровлю и т.д.
Укрывочные тенты великолепно подходят для укрытия сельскохозяйственной продукции: зерна, сена, картошки и пр.

OWFmMjY0ZD