КОНТАКТИ

ПрІоритет Маркет
КиЇв, вул.КуренІвська, 18
тел.: +38 (044) 209-54-12, +38 (067) 551-53-31

Главная » ТЕНТИ

Тенти Купить тенты Тенты купить

ЕКСЛЮЗИВНА АКЦіЙНА ПРОПОЗИЦІЯ "ЛІТО"!

        40% ЗНИЖКА НА САМІ ПОПУЛЯРНІ ТЕНТИ

ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ ДО 01.09.2021

У нашому інтернет-магазині Вм можете купити тент, потрібний Вам. Для выбору необходного товару створена детальна каталогизація тентів в залежності від його призначення.

Приємних та корисних Вам покупок!


Тенти із тарпауліну - це покриття, яке зявилося недавно, але дуже швидко стало незамінним в багатьох галузях народного господарства, побуті. Унікальними якостями воно перевершило і ПВХ і брезент, і поліетилен. Тарпаулін - це кращий матеріал для тимчасових укриттів. 

Сировина і технологія. Сировиною для виробництва тарпауліну є поліетилен. Його витягнуті стрічки щільно переплітають, а потім з обох сторін ламінують розплавленим поліетиленом. Краї виробу запаюють. Ця технологія з'явилася на Сході. Сучасний покривний матеріал виробляють в Кореї, В'єтнамі та Китаї.

Переваги тарпауліну:

  • Висока міцність на розрив при малій вазі.
  • Високий показник нерозтяжності.
  • Гідроізолюючі властивості. Матеріал не пропускає не тільки воду, а й інші рідини.
  • Висока еластичність.
  • Компактність складеного виробу.
  • Водонепронепроникність.
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання.
  • Низька ціна.

Область призначення:
Укривочні тенти (пландека, plandeka) служать для установки на каркаси, для вільного укриття об'єктів, для швидкого спорудження зручного і красивого навісу для автомобіля.

Укривочні тенти - надійне укриття від сонця і дощу в поході і на пікніку. Тенти прекрасно підходять для укриття вантажів, що транспортуються в автомобілях, на залізничних платформах і під час морських перевезень.

Тенти широко використовуються в будівництві для укриття будматеріалів від дощу і снігу. За допомогою їх споруджують тимчасові навіси над місцями проведення робіт, будують намети і укриття від негоди для людей, накривають бетон для подальшого прогріву, закривають віконні прорізи, фасади будівель, що ремонтуються, будівельні ліси, недобудовану покрівлю тощо.

Купити тент ви можете в нашому інтернет-магазині.

Укривочний тенти чудово підходять для укриття сільськогосподарської продукції: зерна, сіна, картоплі та ін.

Тенти мають сертифікат відповідності до вимог санітарно-епідеміологічної служби України.

Висновок СЕС є офіційним документом, який засвідчує відповідність продукції гігієнічним і санітарним нормам, завдяки чому він засвідчує надійність такої продукції для здоров'я та життя людей, а також для навколишнього середовища.

Санітарно-епідеміологічний висновок (його ще називають гігієнічний сертифікат або висновок СЕС) – це такий документ, який підтверджує безпеку товарів. Даний сертифікат видається органами санітарно-епідеміологічної служби у результаті проведення спеціальних досліджень (радіологічних, токсикологічних, мікробіологічних, санітарно-хімічних, фізико-хімічних і т. д.).

Виробництво тентів сертифіковане у відповідності до регламенту REACH (REACH сертифікація). 

REACH (розшифровується англійською, як Registration, Evaluation and Authorisation of CHemicals) - це регламент Європейського союзу. Це найсуворіший контроль, який регулює вміст хімічних речовин. Відповідно до регламенту REACH, всі товари з використанням хімічних речовин можуть виготовлятися або випускатися на ринок в Європейському Економічному Співтоваристві тільки при наявності сертифікації REACH.

  

Виробництво тентів сертифіковане за стандартами соціальної відповідності BSCI

Тенти із тарпаулину (plandeka) - це покриття, яке з'явилося недавно, але дуже швидко стало незамінним в багатьох галузях народного господарства, побуті. Унікальними якостями воно перевершило і ПВХ і брезент, і поліетилен. Тарпаулін - це кращий матеріал для тимчасових укриттів.

Розміри, форма - тенти пропонуються у вигляді готових виробів досить широкого типоразмірного ряду від 2 х 3 до 8 х 12. Зовнішній вигляд тентів - прямокутні полотнища c обробленими армованими краями, оснащеними металевими кільцями (люверсами) для кріплення з інтервалом 1 метр. Тентові полотнища по краях підвернути, прошиті, армовані міцним полімерним шнуром, що забезпечать надійність конструкції здатної протистояти сильним поривам вітру. Наявність кріпильної кромки, обладнаної люверсами, дозволяє в лічені хвилини закріпити тент на об'єкті, використовуючи спеціальне кріплення або підручні засоби (шнур, мотузку, шпагат).

Застосування - укривні тенти можна встановлювати на каркаси, а також використовувати для вільного укриття об'єктів. Швидко і легко можна спорудити зручний і красивий навіс для автомобіля, укриття від сонця і дощу в поході і на пікніку, або використовувати як підстилку. Тенти прекрасно підходять для укриття вантажів, що транспортуються в самоскидах, на залізничних платформах і під час морських перевезень.

Тенти широко використовуються в будівництві для укриття будматеріалів від дощу і снігу. За допомогою їх споруджують тимчасові навіси над місцями проведення робіт, будують намети і укриття від негоди для людей, накривають бетон для подальшого прогріву, закривають віконні прорізи, фасади ремонтуються будівель, будівельні ліси, недобудовану покрівлю тощо. 

----

Ассортимент сайту має широкий размірнийй ряд тентів. У нашем интернет-магазине Вы можете купити тент 4х6, купити тент 3х3, купити тент 3х4, купити тент 4 на 6, тент купить 8х10, тент купить 2х3, купити тент 4 на 4, тент купить 3х5, купить тент 6 на 4, тент 4 на 4, тент купити 6х8, купити тент 5х8, тент купити 12х18, тент купити 10х15, тент купити 15х20.

Полипропиленовые тенты обладают высокой прочностью на разрыв при малом 
весе. Полипропиленовый тент купить Вы можете заказав в нашем интернет магазине. Тент полипропиленовый имеет высокий показатель нерастяжимости, гдроизолирующие свойства. Материал не пропускает не только воду, но и другие жидкости. Обладает высокой эластичностью, компактность. Сложенное изделие компактно.

Тенты из тарпаулина -это покрытие, которое появилось недавно, но очень быстро стало незаменимым во многих отраслях народного хозяйства, быту. Купить тент тарпаулин Вы можете в нашем интернет -магазине. Уникальными качествами оно превзошло и ПВХ и брезент, и полиэтилен. Тент тарпаулин – это  лучший материал для временных укрытий.

Ассортимент сайта имеет широкий размерный ряд тентов. В нашем интернет-магазине Вы можете купить тент 4х6, купить тент 3х3, купить тент 3х4, купить тент 4 на 6, тент купить 8х10, тент купить 2х3, купить тент 4 на 4, тент купить 3х5, купить тент 6 на 4, тент 4 на 4, тент купить 6х8, купить тент 5х8, тент купить 12х18, тент купить 10х15, тент купить 15х20.

Сырьё и технология. Сырьём для производства тента из тарпаулина является полиэтилен. Его вытянутые ленты плотно переплетают, а затем с обеих сторон ламинируют расплавленным полиэтиленом. Края изделия запаивают. Эта технология появилась на Востоке. Современный укрывной материал производят в Корее, Вьетнаме и Китае.

Тенты из тарпаулина - отличная защита транспорта от осадков - тент на автомобиль от снега, тент на машину от снега.

Тенты от дождя и снега широко используются в строительстве для укрытия стройматериалов . С помощью их сооружают временные навесы над местами проведения работ, строят палатки и укрытия от непогоды для людей, накрывают бетон для последующего прогрева, закрывают оконные проемы, фасады ремонтируемых зданий, строительные леса, недостроенную кровлю и т.д.

Отличная защита транспорта от осадков - тент на автомобиль от снега, тент на машину от снега.

MmU3NmIyO