Главная » ТЕНТИ » Тенти (plandeka) 90 г/кв.м. » Тент укривний 8х10 м (зелений 90г/кв.м.)


        

Тент укривний 8х10 м (зелений 90г/кв.м.)

Tent Tarpaulin

На складі

 

Артикул: 90810
Термін експлуатації: 1-2 года
Щильність: 90 г/кв.м.
Ширина: 10
Довжина: 8
Старая цена 3 300 Грн
Цена:
1 980 Грн

в корзину:
  тент  

Виробництво тентів сертифіковане у відповідності до регламенту REACH (REACH сертифікація). 

REACH (розшифровується англійською, як Registration, Evaluation and Authorisation of CHemicals) - це регламент Європейського союзу. Це найсуворіший контроль, який регулює вміст хімічних речовин. Відповідно до регламенту REACH, всі товари з використанням хімічних речовин можуть виготовлятися або випускатися на ринок в Європейському Економічному Співтоваристві тільки при наявності сертифікації REACH.

  

Виробництво тентів сертифіковане за стандартами соціальної відповідності BSCI

Тенти із тарпаулину (plandeka) - це покриття, яке з'явилося недавно, але дуже швидко стало незамінним в багатьох галузях народного господарства, побуті. Унікальними якостями воно перевершило і ПВХ і брезент, і поліетилен. Тарпаулін - це кращий матеріал для тимчасових укриттів.

Розміри, форма - тенти пропонуються у вигляді готових виробів досить широкого типоразмірного ряду від 2 х 3 до 8 х 12. Зовнішній вигляд тентів - прямокутні полотнища c обробленими армованими краями, оснащеними металевими кільцями (люверсами) для кріплення з інтервалом 1 метр. Тентові полотнища по краях підвернути, прошиті, армовані міцним полімерним шнуром, що забезпечать надійність конструкції здатної протистояти сильним поривам вітру. Наявність кріпильної кромки, обладнаної люверсами, дозволяє в лічені хвилини закріпити тент на об'єкті, використовуючи спеціальне кріплення або підручні засоби (шнур, мотузку, шпагат).

Застосування - укривні тенти можна встановлювати на каркаси, а також використовувати для вільного укриття об'єктів. Швидко і легко можна спорудити зручний і красивий навіс для автомобіля, укриття від сонця і дощу в поході і на пікніку, або використовувати як підстилку. Тенти прекрасно підходять для укриття вантажів, що транспортуються в самоскидах, на залізничних платформах і під час морських перевезень.

Тенти широко використовуються в будівництві для укриття будматеріалів від дощу і снігу. За допомогою їх споруджують тимчасові навіси над місцями проведення робіт, будують намети і укриття від негоди для людей, накривають бетон для подальшого прогріву, закривають віконні прорізи, фасади ремонтуються будівель, будівельні ліси, недобудовану покрівлю тощо. 

Технічні дані: 

Показник

Дані

Колір

Зелений

Щільність

90 gr/m2 +/- 5

Повздовжна стійкість до розтягування

46 кг

Поперечна стійкість до розтягування

43 кг

Міцність на розрив повздовжня

68 кг

Міцність на розрив поперечна

71 кг

Термостійкість

 -40 С до + 80 С

Точка спалаху

+ 200 С

Стійксть до ультрафіолету

1-2 рокиМНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YTk3NmR