Главная » ЗАТІНЮЮЧІ СІТКИ » Сітка затіняюча, захисна 90%, 2х50м, AS-CO13520050GR


        

Сітка затіняюча, захисна 90%, 2х50м, AS-CO13520050GR

БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА

На складі

 

Артикул: AS-CO13520050GR
Термін експлуатації: 5 років
Виробник: Польша
% затінення: 90
Ширина: 2
Довжина: 50
Старая цена 5 160 Грн
Цена:
5 460 Грн

в корзину:
   
% затінення: 90

Затінюючі сітки різної щільності і ступеня затінення застосовуються в розплідниках, теплицях і на відкритому ґрунті. Завдяки своїй структурі переплетення, сітка забезпечує захист рослин від палючих променів, що дозволяє уникнути сонячних опіків, а також пересихання ґрунту.

Сітка пропускає воду, але надійно захищає ваші рослини від граду і сильного грозового дощу. Також затіняюча сітка забезпечує повноцінну вентиляцію, дозволяє знизити температуру повітря під накриттям. Особливо часто затінюють сітки використовуються для накриття альтанок, дворів і прибудинкових територій, а також в якості сітки для забору. За допомогою захисної сітки ви зможете створити комфортне місце для відпочинку на відкритому повітрі, затінити пісочницю або басейн. Сітка має зелений колір, що дозволяє легко вписати її в загальну картину саду.

У будівництві затіняючі сітки високої щільності також набули широкого поширення. Фасадні будівельні сітки не тільки маскують будівлю, але і захищають зону навколо об'єкта від сміття і пилу; сітка, встановлена ​​на ліси, створює тінь для робітників. Часто фасадні сітки використовують, щоб замаскувати стару будівлю до початку реконструкції. Затіняючі сітки мають невелику вагу, зручні в монтажі. Матеріал світлостабілізуючий. 

Термін служби, заявлений виробником, складає 5 років, але слід враховувати, що він залежить від погодних умов, в яких експлуатується сітка, кількості механічних пошкоджень, а також умов міжсезонного зберігання.

По периметру через кожні 2,5 см сітка має отвори для монтажу.

Ступінь затінення: 90%

Щільність: 135 гр / м2

Колір зелений

Упаковка: рулон

Вага: 13,5 кг

Розмір: 2,0 х 50 м

 

МНЕНИЯ И ВОПРОСЫ ПОСЕТИТЕЛЕЙ

Нет мнений. Станьте первым и добавьте свое мнение или вопрос.

YjE0YT